Kecskeméti Szatyor Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

Szörpök

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
sls-mentes
cukormentes
állatkísérlet mentes
vegán
pálmaolajmentes
parabénmentes
vegyszermentes
kíméletes termesztésből származó
bio
Adalékanyagmentes
Környezetbarát csomagolás
Szójamentes
Tartósítószermentes
GMO-mentes takarmányozás
Előrendelhető
További szűrők
Ár szerint

Bazsalikom szörp

Igazi frissítő ital.  Az Enyhén citrusos bazsalikom szörpöt, használhatod limonádéba, alkoholos koktélokhoz vagy csak simán szörpnek. 2dl-es kiszerelésben kapható 

500 Ft / üveg
500 Ft/üveg
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

Bio bodzavirág szörp 500 ml

1700 Ft / db
1700 Ft/db
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

Bio Eperszörp 500ml

Biotermesztésű eperből gondosan elkészített szirupunk megőrzi a frissen szedett gyümölcs gazdag ízét és természetes aromáját. Nincs mesterséges íz, nincs tartósítószer, csak a gyümölcs természetes édessége egy üvegben. Több, mint egy frissítő ital! Ideális szörpökhöz, limonádékhoz Adjon extra ízt kedvenc desszertjeihez Tegye joghurtjába vagy reggeli zabkásájába Bio eperszirupunk egészséges és természetes alternatívája a szénsavas és cukros gyümölcsleveknek. Összetevők: eper*, cukor*, borkősav Súly: 500 ml

2000 Ft / db
2000 Ft/db
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

Bio Meggyszörp 500 ml

2200 Ft / db
2200 Ft/db

Birs Othello Szörp

Főzött Brisalmalé és préselt othello kombinációja, varázslatos ízhatással és színnel!

2700 Ft / üveg
3600 Ft/l

Bodzabogyó szörp 750 ml

Legértékesebb szörpünk, hiszen a préselt bio bodzalevet csak 80C hőmérsékletig melegítjük, így minden érték benne marad. 2018-ban Nemzeti szörpversenyen aranyérmet és különdíjjat kaptunk a szörpünkre. Inyenceknek való ízvilág, nagyon karakteres, javaslom őt is fele szóda-fele vízzel hígítani és sok narancsot beledarabolni. Gyerekeknek töményen, vaspótlásra is kiváló!

3000 Ft / üveg
4000 Ft/l
...

Bodzavirág szörp 750 ml

Mindenki legnagyobb kedvence, bio alapanyagból készül, hideg erjesztéses technikával. A hevítés során 80C maximális hőmérsékletig melegítjük, majd üvegbe kerül, így minden fontos hatóanyag, beltartalom benne marad. Minden szörpnél a legjobb ízhatás akor érhető el, ha fele-fele arányban hígitjuk, szódával és vízzel, frisen darabolt citrom karikával.

2500 Ft / üveg
3333.33 Ft/l

Eper Rebarbara Szörp 750 ml

Ez a szörp a 2023-as év kreációja, nekem óriási kedvenc. Mivel hatalmas sikere volt jól befőztünk belőle!  

3000 Ft / üveg
4000 Ft/l

Eper-Bodzavirág szörp 750 ml

A 2026-os év egyik újdonsága, ami két nagy kedvenc ötvözete! A friss bodzavirág az eper zamatával rendkivül zamatos végeredményt ad egy jó limonádéban!    

3000 Ft / üveg
4000 Ft/l

Fahéjas gyömbéres szőlőszörp 750 ml

Bio zweigelt szőlőből készült fűszeres szörp, amit a fahéj és a gyömbér tesz még zamatosabbá. Fele szóda-fele víz arányban hígítani, narancs darabokkal bolondítani!

2500 Ft / üveg
3333.33 Ft/l

Fahéjas szilvaszörp 750 ml

Top&Hit fajtából készült szörp, fahéjjal és narancskarikával főzve. Érdekessége, hogy hidegen és melegen is készítheted! Fele szóda-fele víz arányban hígítani, narancs darabokkal bolondítani!

2500 Ft / üveg
3333.33 Ft/l

Fenyőrügy Zsályaszörp

A téli betegségek gyógyszere, torokfájásra és köhögés csillapításra kiváló, ráadásul különleges íz élményt ad!

2500 Ft / üveg
3333.33 Ft/l
Kategóriák