Kecskeméti Szatyor Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

Fűszerek

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
sls-mentes
cukormentes
állatkísérlet mentes
vegán
pálmaolajmentes
parabénmentes
vegyszermentes
kíméletes termesztésből származó
bio
Adalékanyagmentes
Környezetbarát csomagolás
Szójamentes
Tartósítószermentes
GMO-mentes takarmányozás
Előrendelhető
További szűrők
Ár szerint

Fűszerpaprika MALEA 250 g

A fűszerpaprika a fokhagymához hasonlóan elmaradhatatlan részét képezi a magyar konyhának. A magyarok egyedülállóan sok paprikát termesztenek és fogyasztanak. Mivel a paprika melegigényes növény, így Szeged környéke ideális a paprika termesztésére. Jelentősebb mennyiségben található benne A-, B-, C-vitamin. Kapszaicin tartalma elősegíti az emésztést, valamint gyógyszeralapanyagként használják reumatikus betegségek kezelésére. A nálunk készült fűszerpaprika kiváló minőségét a kíméletes, hosszabb előszárításnak és feldolgozásnak köszönheti. Tökéletes színt és ízt adva leveseknek, pörkölteknek, kolbászféléknek.

3490 Ft / csomag
13.96 Ft/g

Fűszerpaprika - Terézia kertje

Idei csemege fűszerpaprika - Terézia kertje Csumázott fűszerpaprikából szárítva és őrölve, így csak a gyönyörű piros paprika került bele, hogy kis mennyiségben is szép piros színt adjon az ételeknek!  2 féle háttérrel tettem be fotót róla, hogy minél jobban látszódjon az őrölt paprika színe. Vegyszer mentesen termelve! Adalék és tartósítószer mentes.

2500 Ft / csomag
10000 Ft/kg

Fűszersó bazsalikom-kakukkfű

100% fagyasztva szárított, saját termesztésű bazsalikom és kakukkfű parajdi sóval őrölve. kb 50 g-os üveges kiszerelésben kapható. 

2200 Ft / üveg
44 Ft/g

Fűszersó fertei zeller

100% fagyasztva szírított saját termesztésű zeller parajdi sóval őrölve.

2200 Ft / üveg
44 Ft/g

Fűszersó lilahagymás

100% fagyasztva szárított, kistermelői lilhagyma parajdi sóval őrölve. kb 50 g-os üveges kiszerelésben kapható. A lilhagyma intezív íze és csopdaszép lila színe a fagyasztva szárítás után is megmarad. 

2200 Ft / üveg
44 Ft/g

Fűszersó medvehagymás

100% fagyasztva szírított saját gyűjtésű medvehagyma parajdi sóval őrölve.

2200 Ft / üveg
44 Ft/g

Fűszersó póréhagymás

100% fagyasztva szírított kistermelői póréhagyma parajdi sóval őrölve.

2200 Ft / üveg
44 Ft/g

Indiai citromnád csomag

Az ázsiai konyha szerelmeseinek. Levelét száritva teának is fogyasztjuk. Igazán különleges citrusos ízű. 5 db-os kiszerelésben. Kb 60 cm hosszú levéllel.

1200 Ft / csomó
1200 Ft/csomó
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-02
Rendelhető 2026-09-30-ig

Menta (szárított) 10g

400 Ft / csomag
40 Ft/g
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-09-11
Rendelhető 2026-09-09-ig

Menta (szárított) 10g

400 Ft / csomag
40 Ft/g

Rozmaring

320 Ft / csomó
320 Ft/csomó
Kategóriák