Kecskeméti Szatyor Közösség

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

Körte

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
tojásmentes
gluténmentes
tejmentes
sls-mentes
cukormentes
állatkísérlet mentes
vegán
pálmaolajmentes
parabénmentes
vegyszermentes
kíméletes termesztésből származó
bio
Adalékanyagmentes
Környezetbarát csomagolás
Szójamentes
Tartósítószermentes
GMO-mentes takarmányozás
Előrendelhető
További szűrők
Ár szerint

Bosc kobak/Alexander körte

A jól ismert  "rozsdás" körte. Finom zamatával olvadó húsával mindenki kedvence. Minimális növényvédelemben részesűlt. Kecskemét-homokbányai kertemben termett.

1200 Ft / kg
1200 Ft/kg

Clapp kedveltje körte

750 Ft / kg
750 Ft/kg

Kieferkörte 2 kg

Minimálisan szükséges mértékben permetezett, műtrágyamentes gyümölcs.

2200 Ft / csomag
1100 Ft/kg

Kieferkörte 5 kg

Minimálisan szükséges mértékben permetezett, műtrágya és gyomírtómentes gyümölcs. 5 kg-os ládában vásárolható.

5000 Ft / láda
1000 Ft/kg

Vajkörte 5 kg

Minimálisan szükséges mértékben permetezett, műtrágyamentes gyümölcs. 5 kg-os ládában vásárolható. Ha túlérik/szotyósodik/  ne essen kétségbe : hosszában cikkekre vágva ízletes aszalvány készíthető belőle 

4500 Ft / láda
900 Ft/kg
Kategóriák